دسته‌ها
وبلاگ

محصول Citrix XenDesktop

Citrix XenDesktop

XenDesktop-Devices خدمات راه اندازی نرم افزار Citrix XenDesktopاين محصول یک راهکار مجازی سازی کامپیوتر کاربران و زير ساخت مجازی سازی کامپیوترهای کاربران (VDI) می باشد که کامپیوتر كاربران را با تمامی امکانات به صورت یک سرویس به هر کامپیوتری در هرکجا ارایه می کند. XenDesktop به سرعت و با امنیت کامل برنامه ها یا کامپیوتر مجازی کامل هرکاربر را از جمله کاربران عادی، کاربران حرفه ای و یا کاربران سیار با حفظ کیفیت HD به کاربران تحویل می دهد.

چرا مجازی سازی کامپیوتر کاربران؟
XenDesktop براي اولین بار، برای صدها میلیون کاربر شرکت ها کامپیوترهای مجازی کاربران را تبدیل به یک فرآیند با ماهیت واقعی نموده است. برخلاف اولین نسل از راهکارهاي کامپیوتر مجازی کاربران كه فقط شامل مجموعه محدودی از کاربران می شد، XenDesktop اولین محصول برای پشتیبانی از تمام مدل های مجازی سازی کامپیوترهای کاربران مي باشد كه به صورت راهکاری مجتمع طراحي شده است.
XenDesktop بخش IT را قادر به راه اندازی یک نمونه از هر سیستم عامل، برنامه و پروفایل کاربر می کند و به صورت پويا آنها را ترکیب کرده تا باعث افزایش سادگی در مدیریت کامپیوتر مجازی کاربران و سريعتر شدن عملکرد آن شود.

تکنولوژی ارایه FlexCast
کاربران مختلف در محیط های کاری، احتیاج به انواع مختلف مجازی سازی کامپیوتر دارند. بعضی احتیاج به يك پایانه کامپیوتر مجازی ساده و استاندارد شده (Thin Client) و برخی احتیاج به کامپیوتر مجازی با کارایی بالا و اختصاصی شده دارند. XenDesktop با تکنولوژی Citrix® FlexCast می تواند تمامی این احتیاجات را با یک راهکار برآورده سازد. توسط FlexCast، بخشIT ارائه هرگونه مجازی سازی کامپیوترهای کاربران با تركيب قابليتهاي سرور و منابع کامپیوتر نهایی را امكان پذير خواهد نمود.

تکنولوژی HDX
تکنولوژی Citrix HDX با ارائه یک مجموعه گسترده و كاملي از امکانات، یک تجربه با کیفیت HD را از کامپیوتر مجازی براي كاربران تامين مي کند. HDX دارای قابلیت منحصر به فردي است که آن را قادر می نماید تا به صورت پويا به مشخصات و امکانات نقطه انتهایی (Endpoint)، شبکه و دیتا سنتر، دسترسی داشته تا بهترین کارایی را با توجه به شرایط بوجود آورد.

citrix-xendesktop-features خدمات راه اندازی نرم افزار Citrix XenDesktop
استوریج
بهترین هاست
خرید اینترنتی گوشی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − دوازده =